שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  גוליאלמו מרקוני 25, חיפה

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "Not Found"]

יוגה 5 העקרונות

גוף הפיזי נראה ככלי רכב לנשמה במסעה כלפי שלמות. בדיוק כמו כלים אחרים, גוף/רכב זה הוא בעל דרישות מסוימות אשר יש למלא בכדי שיתפקד באופן חלק ויספק את הקילומטרז'ים האופטימליים. דרישות אלו הן חמשת העקרונות היוגים: תרגול נכון. נשימה נכונה. הרפיה נכונה. דיאטה נכונה. וחשיבה חיובית ומדיטציה.

  • תרגול נכון: פועל כסיכוך לאברי הגוף. ביוגה, תרגול פיזי שנקרא אסנות יוגה (משמעות המלה בסנסקריט היא "תנוחה יציבה") עוזר לשמור על תפקוד נכון של העצמות, שרירים, וחלקים אחרים של הגוף על ידי העלאת הסירקולציה של המערכות הפנימיות והגמשת האיברים.
  • נשימה נכונה : עוזרת לגוף להיות בקשר עם הסוללה שלו, מקלעת השמש , (הצ'אקרה שנמצאת מעל הטבור) היכן שאנרגיה פוטנציאלית ענקית מאוכסנת. כאשר אנרגיה זו מופעלת דרך טכניקות נשימה יוגית ספציפיות, ידועות כפראנימה, אנרגיה זו משתחררת, מזינה את הגוף הפיזי והמנטלי, ומשמשת כ"אנטי-אייג'ינג" טבעי – שומרת את הגוף והנפש צעירים ומלאי חיוניות.
  • הרפיה נכונה : מצננת את המערכת כפי שעושה מצנן של מכונית. כאשר הגוף והמוח עובדים בעומס יתר באופן מתמשך, היעילות יורדת. הרפיה היא דרך הטבע לטעון מחדש את הגוף וההכרה.
  • תזונה נכונה : מספקת את הסוג הנכון של דלק. הגוף מקבל את האנרגיה שהוא צריך לעבוד, לגדול, ולהחזיק את עצמו מהפראנה (אנרגית החיים), אוויר נקי, מים טהורים, ומזון ראוי . הדיאטה היוגית היא צמחונית, מורכבת ממאכלים טהורים וטבעיים שמקדמים בריאות טובה וחיוניות אופטימלית.
  • חשיבה חיובית ומדיטציה : מציבה אותנו בשליטה. בדיוק כפי שכל כלי רכב מצריך נהג מאוזן ויציב, הגוף זקוק להכרה מאוזנת. מדיטציה קבועה עוזרת להבהיר ולמקד את המחשבות ולשפר את היכולת שלנו להתרכז. חשיבה חיובית תטהר את האינטלקט ותעזור לנו להתחיל לחוות חוכמה ושלווה פנימית.

תוכן שיווקי נוספים

החברה המובילה בישראל לקידום אתרים החברה המובילה בישראל לקידום אתרים