שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  גוליאלמו מרקוני 25, חיפה

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "Not Found"]

הוסטל לאוטיסטים

הוסטל לאוטיסטים הינה החלטה שלהורים רבים של ילדים על הספקטרום האוטיסטי לא קל לקבל. להפקיד בידי מישהו אחר את היקר לך מכל זאת איננה בחירה פשוטה כלל וכלל. יחד עם זאת, לעתים לאותן משפחות אין ברירה מפני קשיי ההתמודדות עם גידול הילד. האוטיזם היא אחת מהתופעות הקשות בעולם המערבי ובשונה מלקויות אחרות, האוטיזם פוגע בכמה יכולות במקביל: ההתנהגותית, התקשורתית, החברתית וההתנהגותית. במקרים של אוטיזם קשה יכולות להיות בעיות התנהגות קשות ואף אלימות. כמו כן, ישנם מצבים בהם לא תיוותר ברירה אלא לשכן את הילדים בהוסטל כגון: הזנחה, חולי של ההורים, יכולת כלכלית והתייתמות של האוטיסט.

סוגי הוסטל לאוטיסטים

חשוב לנו לציין שהשיכון בהוסטלים אינו אשפוז בכפייה והוא נתון לבחירתה של משפחת הילד. מטרת הוסטל לאוטיסטים הינה פיקוח, ליווי וייעוץ אגרסיביים במשך 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע, דרך לימוד הילד והקניית כלים בסיסיים ומורכבים להשתלבות בחיי הקהילה ולמידת כישורים חברתיים תוך חיזוק הדימוי העצמי והביטחון שלהם וכלה בכאלו שהם על הרצף הנמוך אשר יוצאים לעבודה ומנהלים חיים רגילים לכל דבר אך בקהילה תומכת ועם ליווי של אנשי מקצוע בתחומים שונים.  צוות המומחים בהוסטלים מורכב מרופאים ואחיות פסיכיאטריים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מרפאים בעיסוק ומטפלים וכמו כן מצוות לוגיסטי הנותן שירותי ניקיון, אחזקה והסעדה. ללא כל ספק, במסגרת לימודים שכזאת הילדים מראים התפתחות עקבית והתוצאות מדהימות.

דואגים ליקר לך מכל

הצוות, הקהילה, הניסיון והחיוך. כל אלו הופכים את קבוצת רמות למובילה בארץ בתחום שירותי הוסטל לאוטיסטים. 40 שנים שאנו מלווים ברגישות את הילדים ומשפחותיהם ועדים לשינויים העצומים ולהתקדמות התפקודית בכל הרמות. אם אתם מעוניינים שגם הילד שלכם ימצא בית חם ומשפחה (שנייה) אוהבת, זה הזמן לעשות צלצול ולשמוע עוד פרטים מאחד מהמומחים שלנו. כי כל ילד בשבילנו הוא עולם ומלואו.

תוכן שיווקי נוספים

החברה המובילה בישראל לקידום אתרים החברה המובילה בישראל לקידום אתרים