שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  גוליאלמו מרקוני 25, חיפה

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "Not Found"]

גמילה מהימורים

הימורים הם מסוג אותם הדברים שיכולים לשנות לנו את החיים. רוב האנשים, כאשר הם מדמיינים מהמר, חושבים על מקומות מיוחדים כמו לאס וגאס ועל האווירה היוקרתית שמחכה שם. עם זאת, בפועל, אדם שמכור להימורים בסופו של דבר מהמר בכל מקום. האלגנטיות והיוקרה של ההימור הופך למשהו אחר לגמרי. בנוסף, אנשים שמהמרים הרבה פעמים מפסידים לא רק כסף, אלא גם את המשפחה, חברים ולא פעם גם את העבודה. לכן ברור מדוע מי שמכור לכך מגיע בסופו של דבר לשלב שבו הוא חושב על גמילה מהימורים. זה נשמע לכם מוכר? עמוק בפנים אתם יודעים שאיבדתם שליטה ואתם רוצים לעצור את המצב? פנו עוד היום אל וילה מטריקס. תוכלו לעבור כאן גמילה מכל דבר שאתם מכורים אליו: הימורים, אלכוהול, סמים או כל דבר אחר שמזיק לכם ולסובבים אתכם, אז למה אתם מחכים?

מדוע לא כדאי לוותר על עזרה בתהליך של גמילה מהימורים?

מכורים רבים בטוחים שאם הם רק ירצו, לא תהיה להם בעיה להפסיק. זה נכון לגבי גמילה מהימורים, מאלכוהול או מכל דבר אחר. עם זאת, אנחנו רואים שבפועל זה לא כל כך פשוט. הרי אם זה היה פשוט, כולם היו מפסיקים בסופו של דבר. לכן חשוב שתבינו: כאשר מדברים על גמילה, מדברים על תהליך מורכב. זו בדיוק הסיבה שבגללה לא כדאי לוותר על הסיוע שיכול לעשות את השינוי. לכן, אם יש לכם אפשרות לפנות אל מכון גמילה מקצועי וליהנות מכל מה שיש לו להציע לכם, אל תוותרו על כך.

מכון גמילה עם המלצות

לבחור מכון מקצועי של גמילה מהימורים זו משימה לא קלה בכלל. הסיבה לכך היא שיש היום מספר מכונים שבהם מבטיחים לעזור לכם להיגמל מהימורים, מסמים או מדברים אחרים שאתם מכורים אליהם. יחד עם זאת, לא בכל מקום תוכלו ליהנות מכל מה שיש למקום כמו וילה מטריקס להציע לכם. יש כאן שילוב בין מגוון רחב ביותר של תרפיות שונות, כמו למשל: טיפול באומנות, פסיכודרמה, טיפול בים ועוד הרבה מעבר לכך. בנוסף, צוות המומחים שמחכה לכם כאן מגיע עם ניסיון רב ביותר.

זירת המומחים נוספים

החברה המובילה בישראל לקידום אתרים החברה המובילה בישראל לקידום אתרים