שעות פתיחה :  

א’-ה’ 08:00-17:00

כתובת :  רח' שרון 5, איירפורט סיטי

בקרו בפייסבוק שלנו

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

ברוכים הבאים לקיוביק דיזיין

אודות קיוביק

קיוביק דיזיין בע"מ הנה חברה העוסקת באספקת ריהוט משרדי, משומש וחדש במחיר משתלם ובזמינות מיידית. אנו מחזיקים כ 1600 מ"ר של תצוגה ואחסנה של ריהוט משרדי במתחם איירפורט סיטי (קריית שדה התעופה). 

קיוביק קונה כמויות גדולות של ריהוט משרדי מכונסי נכסים או מחברות המעוניינות למכור מכל סיבה שהיא. את הריהוט אנו מנקים ,מסדרים ומחדשים ולאחר מכן, הריהוט ממוין, נארז על מדפים ודוגמאות ממנו מוצגות באולם התצוגה שלנו . 

קיוביק שמה דגש מיוחד על רצון הלקוחות על ידי מתן פתרון מלא לכל דרישות הריהוט במשרד, אנו מתאימים שולחנות קיימים למידות הלקוח וניתן אף לשנות צבע ודוגמת פרזול. צוות מכירות מנוסה יקשיב לכל משאלותיכם ובהתאם לצרכים ולתקציב, יתאים לכם חבילה משרדית מושלמת ובמחיר שישאיר הרבה תקציב להמשך הדרך. אנו מספקים כמויות גדולות של סדרות ייצור, מייצרים על פי דוגמה ודרישה בנגריה שלנו ומייבאים כיסאות חדשים. קיוביק קיימת מזה כ 7 שנים וכבר במאגרה מעל ל3,000 לקוחות . 

בין לקוחותינו מגוון חברות מובילות מכל תחומי העסקים כגון: רואי חשבון,עורכי דין, סטרטאפיסטים,מסעדנים ועוד. בקיוביק ניתן גם למצוא ריהוט משלים למשרד ומגוון מוצרים מעוצבים המיוצרים רק אצלנו. 

לאחר הרכישה, צוות המתקינים המנוסה שלנו יוביל ויתקין את הריהוט במשרד. נשמח לראותכם באולם התצוגה שלנו. ואם בא לכם לראות לפני כן: http://www.youtube.com/watch?v=3hYiIqlNmlo 

לתיאום פגישה: 03-7712299
פקס: 037714575
מייל[email protected]

השרון 5, מתחם איירפורט סיטי (קריית שדה התעופה).

למה אנחנו?

1,600 מ"ר תצוגה במחירים ללא תחרות!

פתרון כולל למשרד ייצור בכמויות גדולות אספקה מהירה ויחס אישי

שעות פתיחה א-ה 08:00-17:00

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל