קשר דיסקרטי

- לוח מודעות - הכרויות - קשר לא מחייב 
אנשים רבים מחליטים למכור מכשירי אייפוד יד שנייה, וגם אתם יכולים לעשות זאת, בכניסה פשוטה אל לוחות מודעות יד שנייה.
מוצרי חשמל יד 2 יכולים להיות גדולים ומורכבים כמו מכונות כביסה, אך גם מוצרי חשמל יד 2 קטנים כמו מקלט רדיו אפשר למצוא היום.
קטגוריה
תמונה
פרטים
קשר דיסקרטי
קשר לא מחייב
22-08-2010
קשר דיסקרטי
מאפיינים
לא קיימים מאפיינים עבור מודעה זו
פרטים
מצב כלכלי:  אמיד
יצירת קשר
שם:  kati
צור קשר
תיאור

מאהבת היא יותר מסקס. היא מקום מפלט מהעולם. ובעצם, בתוך תוכו, זה מה שבאמת חסר לו ... מישהי שאפשר לסמוך עליה שתשמור על דיסקרטיות המקום בו הוא יכול להגשים את כל הפנטזיות שהוא לא מעיז לספר לאשתו (החל מתנוחות כאלה ואחרות ועד התשוקה הסודית ל-S&M ). אתה רוצה לגלות ? אז אני מאהבת דיסקרטית Kati1857@gmail.com בת 40 + משוחררת מינית, נאה וחושנית. אשת שיחה נעימה ומוכנה להתרגש ולרגש. אסטטית, מריחה מדהים, עור בהיר, חלקה ומטופחת, מלאה במקומות הנכונים. אוהבת סקס כמו גם לענג את הגבר שאיתי. המעוניינת ביחסים קבועים תמורת תמיכה. אם אתה נשוי וחכם להבין שיחסים עם תמיכה עדיף מרומן מזדמן, והנך רציני המחפש משהו טוב אז מצאת אותי. אשמח לפגוש אותך אצלי בבית בתל אביב לחוויות, הנאה וכיף. מובטחת דיסקרטיות מלאה. הנך מוזמן גם לענות לי בכתב, בידיעה מראש שעברית אינה שפת האם שלי. אשמח גם לדעת קצת פרטים עליך

בבואכם לבחור מקררים יד שניה, בררו מה הגודל שלהם, ומה יכולת הקירור שלהם - רק כך אפשר לקנות מקרר יד שניה בצורה חכמה.
המחיר של מזנון יד שניה יכול להיות זול בכמה מאות שקלים ממזון חדש. לכן, כל כך הרבה ממהרים לרכוש מזנון יד שניה לסלון.
לוח מודעות יד שניה / יד 2 ב- 3 שפות מציג מודעות מכל התחומים כגון קשר דיסקרטי במרכז בתל אביב-יפו. הפרסום ב- לוח ה- מודעות חינם!