קשר דיסקרטי

- לוח מודעות - הכרויות - קשר לא מחייב 
כלי פיסול יד שנייה הם כלים חזקים ואיכותיים במיוחד, ואפשר למצוא אותם כמובן בתוך לוח מודעות של מוצרי יד שנייה באינטרנט.
השוק של מחשבים ניידים יד 2 הולך ונעשה תוסס. המחירים של מחשבים ניידים יד 2 יורדים, ורמת השכלול רק הולכת ועולה.
קטגוריה
תמונה
פרטים
קשר דיסקרטי
קשר לא מחייב
22-08-2010
קשר דיסקרטי
מאפיינים
לא קיימים מאפיינים עבור מודעה זו
פרטים
מצב כלכלי:  אמיד
יצירת קשר
שם:  kati
צור קשר
תיאור

מאהבת היא יותר מסקס. היא מקום מפלט מהעולם. ובעצם, בתוך תוכו, זה מה שבאמת חסר לו ... מישהי שאפשר לסמוך עליה שתשמור על דיסקרטיות המקום בו הוא יכול להגשים את כל הפנטזיות שהוא לא מעיז לספר לאשתו (החל מתנוחות כאלה ואחרות ועד התשוקה הסודית ל-S&M ). אתה רוצה לגלות ? אז אני מאהבת דיסקרטית Kati1857@gmail.com בת 40 + משוחררת מינית, נאה וחושנית. אשת שיחה נעימה ומוכנה להתרגש ולרגש. אסטטית, מריחה מדהים, עור בהיר, חלקה ומטופחת, מלאה במקומות הנכונים. אוהבת סקס כמו גם לענג את הגבר שאיתי. המעוניינת ביחסים קבועים תמורת תמיכה. אם אתה נשוי וחכם להבין שיחסים עם תמיכה עדיף מרומן מזדמן, והנך רציני המחפש משהו טוב אז מצאת אותי. אשמח לפגוש אותך אצלי בבית בתל אביב לחוויות, הנאה וכיף. מובטחת דיסקרטיות מלאה. הנך מוזמן גם לענות לי בכתב, בידיעה מראש שעברית אינה שפת האם שלי. אשמח גם לדעת קצת פרטים עליך

במקום מזגן, אולי כדאי שתקנו מאוורר יד שניה? המחירים של מאווררים יד שניה הם נמוכים מאד, והם אפילו חוסכים לא מעט בחשמל.
לא מעט מוצרי יד שניה שיש ברשותכם, תוכלו למכור דרך לוחות מודעות יד שניה, בצורה פשוטה במיוחד, מבלי שאתם צריכים להוציא אגורה מהכיס.
לוח מודעות יד שניה / יד 2 ב- 3 שפות מציג מודעות מכל התחומים כגון קשר דיסקרטי במרכז בתל אביב-יפו. הפרסום ב- לוח ה- מודעות חינם!