קשר דיסקרטי

- לוח מודעות - הכרויות - קשר לא מחייב 
ריהוט מודרני יד 2 הוא לא נדיר כל כך לכשעצמו, כי הוא כבר קיים שנים רבות. לכן, קל ופשוט למצוא היום ריהוט מודרני יד 2 .
האירוע שלכם הולך ומתקרב? אתם צריכים להיכנס אל לוח מודעות יד שנייה, ולרכוש סט קערות יד שנייה לא בהכרח משומשות, שיעשה רושם על האורחים.
קטגוריה
תמונה
פרטים
קשר דיסקרטי
קשר לא מחייב
22-08-2010
קשר דיסקרטי
מאפיינים
לא קיימים מאפיינים עבור מודעה זו
פרטים
מצב כלכלי:  אמיד
יצירת קשר
שם:  kati
צור קשר
תיאור

מאהבת היא יותר מסקס. היא מקום מפלט מהעולם. ובעצם, בתוך תוכו, זה מה שבאמת חסר לו ... מישהי שאפשר לסמוך עליה שתשמור על דיסקרטיות המקום בו הוא יכול להגשים את כל הפנטזיות שהוא לא מעיז לספר לאשתו (החל מתנוחות כאלה ואחרות ועד התשוקה הסודית ל-S&M ). אתה רוצה לגלות ? אז אני מאהבת דיסקרטית Kati1857@gmail.com בת 40 + משוחררת מינית, נאה וחושנית. אשת שיחה נעימה ומוכנה להתרגש ולרגש. אסטטית, מריחה מדהים, עור בהיר, חלקה ומטופחת, מלאה במקומות הנכונים. אוהבת סקס כמו גם לענג את הגבר שאיתי. המעוניינת ביחסים קבועים תמורת תמיכה. אם אתה נשוי וחכם להבין שיחסים עם תמיכה עדיף מרומן מזדמן, והנך רציני המחפש משהו טוב אז מצאת אותי. אשמח לפגוש אותך אצלי בבית בתל אביב לחוויות, הנאה וכיף. מובטחת דיסקרטיות מלאה. הנך מוזמן גם לענות לי בכתב, בידיעה מראש שעברית אינה שפת האם שלי. אשמח גם לדעת קצת פרטים עליך

חולמים לעבור לדירה? בלוחות נדל"ן יד שניה, תוכלו למצוא מאות דירות יד שניה שניתנות להשכרה או למכירה בכל מקום שרק תרצו.
השימוש בלוחות מודעות של מוצרי יד שניה הוא חינמי לחלוטין. המחיר היחיד עבור יד שניה הוא במוצרים עצמם שאתם קונים.
לוח מודעות יד שניה / יד 2 ב- 3 שפות מציג מודעות מכל התחומים כגון קשר דיסקרטי במרכז בתל אביב-יפו. הפרסום ב- לוח ה- מודעות חינם!